Książki na prezent na dzień matki

Idealny prezent na dzień matki? Tylko książka z Taniej Książki. W tym artykule przedstawię kilka ciekawych powieści, które spodobają się nie jednej mamie.

Książki na prezent na dzień matki- literatura obyczajowa

1.  “Siedmiu mężów Evelyn Hugo” Taylor Jenkins Reid– Monique to młoda dziennikarka. Pewnego razu dziewczyna dostaje ciekawe zlecenie. Ma przeprowadzić wywiad z Evelyn Hugo. Evelyn to popularna aktorka Hollywood. Hugo opowiada Monique jak udało jej się zostać aktorką. Niestety kariera w Hollywood nie jest tylko usłana różami. Monique jest bardzo ciekawa, dlaczego Evelyn ma za sobą siedem małżeństw.

2. “Narzeczona nazisty” Barbara Wysoczańska– Hania to studentka germanistyki. Pewnego dnia poznaje wnuka swojej szefowej Johana. Między nimi zaczyna rodzić się uczucie. Niestety niedługo potem wybucha wojna. Hania, jako narzeczona Johana poznaje przywódców III Rzeszy. W tym samym czasie dziewczyna dostaje zadanie od polskich władz. Ma zdobyć tajne plany Hitlera, które dotyczą Polski. Czy miłość między Johanem, a Hanią przetrwa te trudne czasy?

Książki na prezent na dzień matki- romans

 1. “Ugly Love” Colleen Hoover- Tate to początkująca pielęgniarka. Kiedy ma się wprowadzić do swojego brata, nie wie, że jej życie diametralnie się zmieni. Poznaje tam Milesa. Chłopak od razu ustala jedną zasadę nie wolno pytać o przeszłość i nie można oczekiwać przyszłości. Czy ten związek ma szanse przetrwać?

2. “Beach read” Emily Henry– January pisze romanse. Niestety dziewczyna odczuwa w życiu ogromną pustkę. Augustus to autor powieści romantycznych, który nie lubi szczęśliwych zakończeń i uważa, że prawdziwa miłość to jedna, wielka bajka. Tych dwóch bohaterów dzieli tak dużo, ale połączy ich jeden fakt. W wakacje zamieszkają w sąsiednich domkach, które znajdują się na plaży. Tam będą musieli napisać książkę, ponieważ pod koniec lata mija termin oddania ich powieści. Zawierają między sobą zakład, który ma polegać na tym, że wymienią się tematami ich książek. Wygrywa ta osoba, która szybciej napisze bestseller.

Podsumowanie

Wszystkie te cztery powieści są naprawdę świetne. Każda książka ma fajną fabułę i ciekawie wykreowanych bohaterów.